Oficjalny FanClub Filipa Bobka

  Ostatnie spotkanie OFC


>>więcej zdjęć...

  Facebook
  8 urodziny OFC i życzenia
01. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 1 lipca 2017 roku.

02. Miastem jest Warszawa. Zmiana miasta nie jest możliwa. Dokładne miejsce podane zostanie osobom, które znajdą się na liście wraz z instrukcjami jak dojechać, itp.

03. Godzina spotkania to 13. Bądźcie jednak trochę wcześniej żeby wszyscy mogli zająć sobie miejsca oraz abym ja mogła przywitać się ze wszystkimi i powiedzieć parę słów. Proszę wiec o to, abyście się nie spóźniali, w miarę możliwości, a w razie spóźnień super byłoby dostać od was znak na numer telefonu, który również dostaniecie.

04. Spotkanie potrwa ok. 2,5-3 godziny. Na spotkaniu jest czas na zadawanie pytań Filipowi (możecie więc zacząć nad nimi myśleć!) lub Wam od Filipa :) grupowe pamiątkowe zdjęcie oraz indywidualne autografy i zdjęcia. Każdy z Was będzie miał czas na to, by pogadać z Filipem i nikt nie będzie pospieszany. Jedynym wyjątkiem może być sytuacja, w której Filip musi wyjść, ale nawet wtedy każda osoba będzie miała chwilę czasu!

05. Zależy mi na tym, aby charakter spotkania pozostał taki sam, czyli "rodzinny". Bardzo chciałabym, żeby każdy czuł się dobrze, oraz żeby nie było dziwnej atmosfery w powietrzu w stylu "chce o coś zapytać, ale się wstydzę". Nie, nic z tych rzeczy. Jeśli ktokolwiek ma ochotę cokolwiek powiedzieć, wszystko jest mile widziane! A właściwie powinnam powiedzieć "mile słyszane". Nikt oczywiście nie będzie do niczego zmuszany, wiec o to również nie musicie się martwic.

06. Spotkanie ma charakter zamknięty, co oznacza, że nie wszyscy będą mieli wstęp. Chcę mieć listę osób, by wiedzieć, na co się szykować, ile krzeseł ustawić, jaką salę wynająć, itp. Dlatego tak bardzo ważne jest dla mnie to, żeby zgłosili się wszyscy ci, którzy chcą przyjechać i wiedzą, że mogą przyjechać i, w razie rezygnacji, niezwykle ważne jest poinformowanie mnie o tym mailowo lub telefonicznie.

07. Zgłoszenia wysyłać warto nie tylko w ustalony dzień, ale nawet i tydzień lub miesiąc później. Spróbować nigdy nie zaszkodzi! W razie osiągnięcia limitu, każda kolejna osoba wskakuje na listę rezerwową (kolejny powód, dlaczego MUSICIE informować mnie o rezygnacji ze spotkania - gdy tego nie zrobicie, ktoś inny traci swoją szansę). W tym roku też jest mała zmiana ponieważ osoby dla których spotkanie OFC będzie tym pierwszym nowym mają pierwszeństwo.

08. Limit osób, które mogą uczestniczyć w tegorocznym VIII już spotkaniu wynosi 40.

09. Każda osoba może zabrać jedną osobę towarzyszącą. UWAGA: osoba towarzysząca MUSI być członkiem OFC (nie dotyczy to ewentualnych rodziców lub innych opiekunów osób poniżej 18. roku życia, które nie mogą same przyjechać do Warszawy). Liczę na Wasza uczciwość :).

10. Do osób obecnych nie wliczają się ludzie z OFC Team, czyli: Domcia i Dorota. Oznacza to, ze osoby te NIE zajmują miejsc, które przeznaczone są dla Was.

11. W spotkaniu udział może wziąć każdy, niezależnie od wieku czy płci.

12. Spotkanie jest całkowicie darmowe. Jedyną dobrowolną składką może być składka na prezent.

13. Lista tworzy się według kolejności, w jakiej przyjdą maile. Oznacza to, ze numer jeden przypadnie osobie, której wiadomość w skrzynce pojawi się jako pierwsza (nawet, jeśli dwie wiadomości dotrą o tej samej godzinie - pierwsza jest tą, która w skrzynce pojawiła się jako pierwsza!), natomiast nie jest to żaden konkurs, wiec nie chodzi o to, ze numerek 1 wygrywa cokolwiek, nie. Chodzi tu o to, żeby w razie ewentualnej listy rezerwowej była pewność, kto ma pierwszeństwo w razie, gdyby ktoś inny zrezygnował. Dlatego tez powtarzam to, co napisałam wyżej - dzień, w którym zbieram maile, nie jest ostatecznym terminem. Zgłoszenia wysyłać możecie i później.

14. Na spotkanie zgłosić może się KAŻDY, niezależnie od tego, czy ktoś juz był wcześniej, czy też nie. Osoby, które będą po raz pierwszy automatycznie wskakują na listę (ta zasada obowiązuje przez 10 dni od momentu przyjmowania zgłoszeń). Wszyscy mają równe szanse.

15. Zgłoszenia przyjmować będę od 13.05.2017 od 20.00 na adres FC.Filip@gmail.com .
W zgłoszeniach musicie podać następujące informacje:
a) imię
b) login ze strony
c) czy to Twoje pierwsze spotkanie z fanclubu z Filipem?
d) imię i login osoby towarzyszącej (login nie dotyczy opiekunów; patrz: punkt 09).
e) numer telefonu**
Jedna osoba wysłać może JEDNEGO maila, bo, jak dostaje więcej od tej samej osoby, to robi mi się masakryczny bałagan i później sama się gubię w tym, co mam. Wysłanie większej ilości maili NIE zwiększa szans.

Zgłoszenia wysłane na inny adres e-mail, za pośrednictwem PW na stronie OFC lub na Facebooku oraz te, które nie będą zawierały chociaż jednej z informacji, o które proszę, NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ.
** Numer telefonu potrzebny jest na wszelki wypadek, gdyby zdarzyło się coś, o czym koniecznie muszę Was szybko poinformować i mieć pewność, ze dostaniecie moją wiadomość, a na maile nie będzie czasu.

16. Ostateczną listę ogarnę w ciągu 10 dni od daty rozpoczęcia przyjmowania zgłoszeń. Wtedy poinformuje czy lista jest zamknięta, czy też nadal są miejsca. Przez ten cały czas możecie wysyłać kolejne maile!

17. Odpowiedź ode mnie dostanie KAŻDY, niezależnie od tego, czy będzie na liście głównej, czy też nie. UWAGA: odpowiedzi dostaniecie nie wcześniej, niż w dzień, w którym złożę listę.

18. Każdy dostanie również dokładne wskazówki, dotyczące dojazdu na miejsce i kontakt w razie "awarii".

19. Relacja oraz zdjęcia ze spotkania pojawią się w ciągu 10 dni na stronie.

20. Każdy obecny na spotkaniu dostanie zbiór zdjęć bez żadnych znaków wodnych zrobionych przez naszą fotografkę na adres e-mail, z którego przyjdzie zgłoszenie (w razie chęci otrzymania zdjęć na inny adres, dajcie mi znać w zgłoszeniu).

21. Wysłanie zgłoszenia jest jednocześnie zgodą na NIE publikowanie swoich własnych relacji ze spotkania na innych stronach bez autoryzacji mojej oraz Filipa. Chodzi o to, że spotkania mają charakter zamknięty po to, by Filip czuł się pewniej. Mieliśmy już sytuację wycieków do mediów oraz nawet prośbę o pozwolenie na publikację szczegółów ze spotkania w jednym z magazynów! Chcemy tego uniknąć, dlatego tak ważne jest to, żeby każdy, kto wyśle zgłoszenie, poinformowany był automatycznie o tym, że jest to jednocześnie zgoda na nie publikowanie niczego, bez mojej wcześniejszej zgody. Bardzo Was proszę, abyście o tym pamiętali!

22. Wysłanie zgłoszenia jest również jednoznaczne z zaakceptowaniem całego tego regulaminu.

23. W razie jakichkolwiek pytań piszcie na adres fc.filip@gmail.com lub wiadomości prywatne na stronie do użytkownika FC Team.

24. FC Team oraz Filip zastrzegają sobie prawo do zmiany zasad lub szczegółów dotyczących spotkania, jeśli zajdzie taka konieczność, bez wcześniejszego informowania o tym.

  Komentarze
monika1402 dnia kwiecień 15 2017 19:52:45
Wszystkiego najlepszego Nam Wszystkim smiley
  Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
  Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
  Instagram Filipa

Instagram
  Kochanie na kredyt
TERMINY
SPEKTAKLI


Dokładniejsze info TUTAJ.
  Selfie.com.pl
TERMINY
SPEKTAKLI


18.09 Warszawa
24.09 Rybnik
25.09 Bogatynia
30.09 Żywiec
01.10 Sosnowiec
02.10 Olkusz
08.10 Włocławek
09.10 Ciechanów
23.10 Racibórz
29.10 Racibórz
30.10 Łodź
12.11 Elbląg
13.11 Gdynia
17.11 Warszawa
18.11 Zielona góra
19.11 Szczecin
23.11 Piła
25.11 Bielsko-biała
26.11 Oświęcim
03.12 Olsztyn
04.12 Wejherowo
08.12 Poznań
10.12 Nowa huta


Dokładniejsze info TUTAJ.
  Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
  Nawigacja
Strona Główna
Strona/net
  Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych użytkowników: 1,902
Najnowszy Użytkownik: Renia91

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie